ZDARZENIE NA PARKINGU PRZY ULICY TARNOWSKIEJ

Uszkodzony samochód osobowy marki Mitsubishi to jedyne poważne straty jakie odnotować musi jego właściciel biorąc pod uwagę okoliczności zderzenia z koparko-ładowarką, do którego doszło na parkingu przy jednym z tuchowskich supermarketów.

O zdarzeniu przy ulicy Tarnowskiej w Tuchowie nasi strażacy zostali poinformowani o godzinie 12:19 w piątkowe (7.08) popołudnie. Na miejsce wyjechał z naszej jednostki sześcioosobowy zastęp samochodem GBARt (Man) oraz zastęp z JRG 1 w Tarnowie. O zdarzeniu poinformowana została także policja, która zadysponowała na miejsce patrol z wydziału ruchu drogowego. Ponieważ żaden z kierujących pojazdami, którzy jako jedyni przebywali w pojazdach w momencie zderzenia, nie został poszkodowany, nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca i uszkodzonego pojazdu a także neutralizacji wycieków płynów eksploatacyjnych. Po czynnościach przeprowadzonych przez patrol policji, uszkodzony pojazd osobowy został zabrany przez lawetę. Działania trwały prawie 2 godziny.

 
Comments are Closed