Zaproszenie na obchody 140-lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchowie

W związku z przypadającym w roku 2023 jubileuszem, Burmistrz Tuchowa oraz Zarząd, druhny i druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchowie, serdecznie zapraszają na uroczyste obchody 140-lecia powstania naszej jednostki, które odbędą się 27 maja (sobota) 2023r.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:
12.45 – Zbiórka pododdziałów na placu obok Domu Strażaka w Tuchowie
13.00 – Przemarsz na tuchowski rynek i złożenie kwiatów pod figurą św. Floriana
13.30 – Uroczysta msza święta w kościele parafialnym pw. św. Jakuba St. Apostoła
14.30 – Przemarsz do tuchowskiego amfiteatru
14.45 – Uroczysty apel

Do wspólnego świętowania, zapraszamy mieszkańców Gminy Tuchów oraz wszystkich tych, którym bliska sercu jest Ochotnicza Straż Pożarna.

Jednocześnie, już teraz, serdecznie dziękujemy wszystkim firmom, instytucjom i osobom, które wspierają nas na co dzień i bez których, zorganizowanie uroczystości nie było by możliwe.

Więcej na FaceBook

Uprzejmie informujemy, iż Sponsorem Głównym wydarzenia została firma PZU