SIANKO OD STRAŻAKÓW TRAFIŁO NA STOŁY WIGILIJNE

Prawie 1000 porcji sianka trafiło do osób, które 19,20 i 24 grudnia odwiedziły nas na tuchowskim rynku. Tegoroczna akcja została przeprowadzona przez strażaków z jednostki operacyjno-technicznej i połączona została z możliwością otrzymania naszych kalendarzy na 2021 rok. Wszystkim, którzy skorzystali z naszej akcji i zabrali sianko do swoich rodzin serdecznie dziękujemy. W sposób szczególny dziękujemy za wszystkie uśmiechy, życzenia i miłe słowa, które otrzymaliśmy podczas VIII edycji akcji: „Sianko na stół wigilijny”.

W sprawnym przeprowadzeniu tegorocznej akcji pomógł nam już tradycyjnie radny z Piotrkowic pan Jacek Tyrka a siano tym razem przekazał pan Jan Bołoz z Piotrkowic, którym również dziękujemy. Materiały z przebiegu tegorocznej akcji można zobaczyć na naszym profilu FB OSP KSRG Tuchów
Comments are Closed