INFORMACJA!!!

Tym razem zmuszeni jesteśmy przyznać: „tak zostaliśmy zaskoczeni i nie udało się nam tego przewidzieć”. A o czym mowa? O naszych kalendarzach. Zainteresowanie przygotowanymi przez nas kalendarzami na 2021 rok przerosło nasze plany i przygotowania związane z jego dystrybucją. 

Aktualnie ostatnie egzemplarze można otrzymać w: sklepie SPAR (ul. Tarnowska) oraz sklepach „MAX ELEKTRO WOJMAR PROFIT” (sklep chemiczny obok postoju taksówek oraz sklep ze sprzętem rtv i agd przy ul. Ogrodowej) w godzinach otwarcia placówek.

Mając na uwadze ogromne zainteresowanie naszym kalendarzem a w konsekwencji rozprowadzenie do 24 grudnia br. niemal całego przygotowanego przez nas nakładu podjęliśmy decyzję o zleceniu dodatkowego druku kalendarzy, które w najbliższych dniach trafią do naszej jednostki a następnie do kolejnych osób, które wyraziły chęć ich otrzymania. W związku z tym (wg stanu na dzisiaj) zmuszeni jesteśmy zrezygnować z możliwości rozprowadzania kalendarzy w dniach 28.12 (na rynku) oraz 29.12 (w remizie) i 31.12 (na rynku).

Jednocześnie zapewniamy, że natychmiast po otrzymaniu kalendarzy wznowimy jego dystrybucję.
Comments are Closed