POŁĄCZMY PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM

Zdecydowana większość komentarzy na temat tegorocznej iluminacji tuchowskiego rynku, do której i my dorzuciliśmy swoje „trzy grosze” 😉 , jest pozytywna. Nie będziemy ukrywali, że zarówno opinie jak i sam widok należą do tych PRZYJEMNYCH. Wspólnie możemy jednak zrobić jeszcze więcej i sprawić aby nasze działanie było nie tylko PRZYJEMNE ale również POŻYTECZNE. Jak to zrobić? Nic trudnego. Tegoroczna iluminacja została zgłoszona do konkursu: „ŚWIETLNA STOLICA POLSKI”, w której nagrodą jest sprzęt AGD dla potrzebujących mieszkańców. Może warto przedłużyć tegoroczną „Gwiazdkę” lub dłużej pozostać tej zimy św. Mikołajem i wspólnie sprezentować coś dla innych. To naprawdę kosztuje niewiele wysiłku a może przynieść radość i uśmiech na twarzach naszych mieszkańców. Wystarczy raz dziennie kliknąć na poniższy link i zagłosować.

ZAPRASZAMY. WARTO POMAGAĆ W KAŻDEJ FORMIE, BO DOBRO POWRACA!!!

ŚWIEĆ SIĘ Z ENERGĄ – PLEBISCYT MIAST „ŚWIETLNA STOLICA POLSKI”
Comments are Closed