WIGILIA W STRAŻY

W czwartek 24 grudnia br. jako strażacy tuchowskiej jednostki spotykaliśmy się trzy razy. Pierwsze spotkanie związane było z akcją „Sianko na stół wigilijny” i dystrybucją kalendarzy, kolejne dwa związane były już jednak z nasza podstawową działalnością statutową tj. działaniami ratowniczymi. Przygotowania do wieczerzy wigilijnej, o  godzinie 14:03, przerwał nam dźwięk syreny a powodem alarmu była rozlana substancja ropopochodna, która spływała ul. Wysoką.

Kolejny raz syrena wezwała nas do remizy o godzinie 20:49 a tym razem konieczność podjęcia interwencji związana była ze zdarzeniem drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej w miejscowości Jodłówka Tuchowska.

Szczegóły obu zdarzeń wraz z materiałem fotograficznym na naszym profilu FB OSP KSRG Tuchów
Comments are Closed