SERCE STANĘŁO OBOK DOMU KULTURY

W każdych innych okolicznościach powyższy tytuł, pod względem zdrowotnym i medycznym brzmiałby bardzo dramatycznie i wiele osób mogłoby pomyśleć o czyimś nieszczęściu. Mamy jednak nadzieję, że serce, które we wtorkowe (29.09) popołudnie zamontowaliśmy obok Domu Kultury w Tuchowie będzie się wielu  mieszkańcom kojarzyło chociaż z odrobiną czyjegoś szczęścia.

Kilka tygodni temu pojawił się pomysł aby wzorem innych miast i miasteczek także w Tuchowie stanął pojemnik na zakrętki plastikowe. Z prośbą o pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia udaliśmy się do firmy UPM SERVICE Sp. z o.o. z Tuchowa której właściciele bez słowa zawahania zgodzili się na wykonanie serca. Wspólnie zaprojektowaliśmy jego wzór i po kilkunastu dniach możemy pochwalić się osiągniętym efektem. Miejsce ustawienia serca również nie jest przypadkowe i dzięki dyrekcji Domu Kultury w Tuchowie stanęło w pobliżu tuchowskiego amfiteatru. Łatwy całoroczny dostęp, parking oraz centrum Tuchowa to argumenty, które m.in. przemawiały za tą lokalizacją.

Mając nadzieję, że serce będzie się szybko wypełniało zakrętkami liczymy, że nie stanie się ono kolejnym obiektem do wandalizmu ale dzięki swojemu przeznaczeniu będzie mogło komuś w przyszłości pomóc i przynieść choćby odrobinę szczęścia. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do zbierania i wrzucania zakrętek a dzięki temu wspólnego czynienia dobra dla innych.
Comments are Closed