SERCE PEŁNE … SERCA, DOBROCI I ZAKRĘTEK

Dzięki mieszkańcom Tuchowa i okolic w niespełna 9 dni wypełniło się wnętrze serca, które we wtorek 29 września zamontowaliśmy obok Domu Kultury w Tuchowie. We czwartek (8.10) po raz pierwszy opróżniliśmy serce a stawiając na wadze zapełniony zakrętkami worek, naszym oczom ukazała się wartość 42 kg. Tyle zakrętek w pierwszym tygodniu funkcjonowania tuchowskiego serca wyjęliśmy z jego wnętrza pozostawiając na zachętę kilkadziesiąt sztuk.

Korzystając z okazji serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję ich zbierania i zachęcamy do dalszej aktywności w tym zakresie. Obecnie trwają rozmowy i ustalenia celu na jaki przekażemy i do kogo ostatecznie trafią zebrane zakrętki.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego, w którym można zobaczyć jak przebiegał pierwszy etap opróżniania serca.
Comments are Closed