DECYZJA ZAPADŁA – „WALCZYMY” DALEJ

Tydzień temu informowaliśmy o tym, że po dziewięciu dniach od zamontowania naszego serca zebraliśmy 42 kg zakrętek. Gdy w sobotę tj. po kolejnych czterech dniach otrzymaliśmy informację, że serce znowu jest pełne i wymaga opróżnienia, zaskoczenie było jeszcze większe. Aktualnie w sercu też pozostało już niewiele miejsca i lada dzień po raz trzeci udamy się aby zabrać zakrętki. Nie będziemy ukrywali, że takie zaskoczenia to my lubimy 🙂

W tzw. międzyczasie podjęliśmy decyzję, że zebrane zakrętki będą kolejną formą wsparcia leczenia Leonka Pichnera. Naszą decyzję skonsultowaliśmy z rodzicami Leonka i liczymy, że cel zbiórki będzie kolejnym argumentem dla tych, którzy jeszcze się wahają czy i co zrobić z zakrętkami.

Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i zapraszamy do dalszej pomocy.
Comments are Closed