RAZEM NA SKAŁCE W NIEDZIELNE POPOŁUDNIE

W niedzielne (26.07) popołudnie, na terenach zielonych przy ulicy Szpitalnej w Tuchowie odbyła się impreza, której jednym z partnerów była nasza jednostka. Aby jednak nie wychodzić przed szereg 😉 tym razem wykorzystamy relację przygotowaną i przedstawioną przez kreatorów tuchowskiego życia rozrywkowego i kulturalnego czyli sympatyczną ekipę Domu Kultury. Zapraszamy do przeczytania relacji z profilu FB Dom Kultury w Tuchowie oraz obejrzenia fotorelacji przygotowanej przez Wojciecha Krasa.

„Atmosfera spokoju towarzyszyła niedzielnym wydarzeniom na tuchowskiej Skałce, gdzie 26 lipca nastąpiło jej oficjalne otwarcie. Skałka do publicznego użytku oddana była co prawda wcześniej, aby korzystać z niej mogli wszyscy spragnieni spokoju i ciszy, ale jej oficjalne otwarcie nastąpiło w minioną niedzielę.

Niedzielne popołudnie można było spędzić bezpiecznie, bo na świeżym powietrzu i aktywnie, ponieważ tradycyjny spacer po urokliwej Skałce został zaaranżowany jako gra terenowa skierowana do rodzin. Podchodom towarzyszyły przygotowane przez OSP Tuchów, SALWASPORT i Dom Kultury w Tuchowie atrakcje dla dzieci oraz konkursy i konkurencje, w których mogły wziąć udział całe rodziny. Jeśli ktoś był szybki i sprytny, nie tylko wygrywał konkurencje, ale również walkę z komarami. A jeśli nie, mógł oddać się chwili relaksu z pyszną kawą lub czekoladą z Roweru Cafe.

Wyjątkowym momentem był koncert z naturą w tle w wykonaniu Stowarzyszenia z Taktem. Aranżacja tego koncertu w suchej fontannie na Skałce to, miejmy nadzieję, początek cyklu kameralnych, muzycznych spotkań z naturą w tle.

Przywołując słowa burmistrza Tuchowa – Magdaleny Marszałek – „Zachęcamy do odwiedzin tego urokliwego miejsca”, zapraszamy również do kreowania jego wyjątkowego charakteru razem z nami!”

źródło: Dom Kultury w Tuchowie
Comments are Closed