ODPUSTOWE WSPOMNIENIA

Wszystko w tym roku jakieś inne. Z jednej strony ograniczenia i obostrzenia związane m.in. z organizacją imprez, pikników, festynów itp. sprawiły, że więcej czasu pozostało na nadrobienie zaległych spraw czy odpoczynek, z drugiej zaś wszystko jednak kiedyś potrafi się znudzić. Takie znudzenie może się pojawić szczególnie wtedy, gdy do pewnych stałych wydarzeń i  punktów w kalendarzu jesteśmy od lat przyzwyczajeni i bez których trudno sobie wyobrazić kolejne daty. Poniżej o jednym z takich właśnie wydarzeń.

Od ponad 30 już lat Wielki Odpust Tuchowski rozpoczynał się pielgrzymką strażaków i strażackich orkiestr a od kilku lat również policjantów. Niestety w tym roku i w tym konkretnym dniu czyli 1 lipca 2020 roku pozostaje nam jedynie powspominać pielgrzymki z lat poprzednich. Dlatego właśnie serdecznie zapraszamy aby zajrzeć na stronę internetową Sanktuarium Tuchów, na której można przypomnieć sobie jak to wyglądało w ubiegłym roku. W sposób szczególny zapraszamy na profil Krzysztofa Jasińskiego, który jako autor zdjęć przygotował fotograficzne wspomnienia z pielgrzymek, które odbywały się w minionych latach.