KOLEJNY TRANSPORT DARÓW

Po kilkunastu dniach od poprzedniego transportu do Domu Pogodnej Jesieni w Tuchowie prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Św. Józefa w Tuchowie przy wsparciu Fundacji Dzieło Miłosierdzia Im. Św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego trafiły kolejne dary. Ze względu na dużą ilość tych środków, transport darów wykonaliśmy przy użyciu samochodu SLRR – Ford Transit.

Środki ochrony osobistej, płyny do dezynfekcji, materiały i środki higieny osobistej, proszki do prania, mydła itp. przekazane zostały przez Gminę Szerzyny, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej – Oddział Bochnia (św. Mikołaj), Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej – Oddział Ciężkowice oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie. Firma DEKER pana Józefa Guzego przekazała trzy sterylizatory służące do oczyszczania powietrza w pomieszczeniach DPJ.
Comments are Closed