FUNDACJA ORLEN KOLEJNY RAZ WSPIERA TUCHOWSKICH STRAŻAKÓW

W sobotni (4.09) poranek dotarła do nas kolejna miła informacja o pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku i udzielonym wsparciu finansowym. Tym razem trafią do nas środki z FUNDACJI ORLEN na zakup sprzętu ratowniczego.

Wśród 267 jednostek, które znalazły się na liście baneficjentów tegorocznej edycji programu OLREN DLA STRAŻAKÓW znalazła się nasza jednostka, do której trafią środki na zakup zestawu podpór stabilizacyjnych oraz nożyc hydraulicznych do przecinania dźwigni sprzęgła, gazu czy hamulca w samochodach. Jak pokazała jedna z tegorocznych akcji ratowniczych, brak tego typu sprzętu zdecydowanie utrudnia i wydłuża czas udzielenia skutecznej i szybkiej pomocy poszkodowanym w wypadku samochodowym.

Wnioskowana kwota to 9000,00 złotych.

Serdecznie dziękujemy radnemu Rady Miejskiej w Tuchowie – Mateuszowi Janiczkowi, który kolejny raz wsparł nasze starania o pozyskanie środków na zakup sprzętu ratowniczego.
Comments are Closed