WYJAZD PODCZAS INSPEKCJI

W trakcie trwającej inspekcji gotowości operacyjnej dźwięk syreny rozległ się po raz drugi i tym razem oznaczał on konieczność wyjazdu do zdarzenia drogowego, do którego doszło na znanym nam z ostatnich interwencji skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 977 z drogą powiatową w kierunku Piotrkowic.

O godzinie 12:34, wspólnie ze strażakami PSP z Siedlisk oraz druhami z Karwodrzy otrzymaliśmy nakaz wyjazdu do miejscowości Zabłędza, gdzie doszło do zderzenia samochodów Suzuki oraz Subaru. Po dojeździe na miejsce, oba pojazdy uczestniczące w zdarzeniu znajdowały się na bocznych drogach a ruch na drodze wojewódzkiej odbywał się płynnie. Osobami podróżującymi pojazdami zajmowali się policjanci oraz ZRM. Ostatecznie wszystkie 4 osoby pozostały na miejscu zdarzenia. Po zabezpieczeniu miejsca i przekazaniu pojazdów właścicielom, zastępy strażackie zakończyły działania.
Comments are Closed