UWAGA KONKURS!!! „FILMOWE POLOWANIE NA …”

Ponieważ we wpisie o montażu budek dla jerzyków pojawiła się zagadka, której rozwiązanie, do pewnego momentu, pozostawiliśmy internautom a następnie sami udzieliliśmy odpowiedzi, to tym razem proponujemy KONKURS z upominkami. Wtedy było z dystansem, tym razem spróbujemy na poważnie.

Będziesz przechodził w pobliżu? Sprawdź czy już są, czy przyleciały i czy się zadomowiły w nowej lokalizacji. Serdecznie zapraszamy do „Filmowego polowania na jerzyki”. Do konkursu zapraszamy wszystkich chętnych bez wyjątku a konkursowe zadanie polega na: uwiecznieniu obecności jerzyków w budkach, które 12 kwietnia zamontowaliśmy na wschodniej ścianie tuchowskiej hali MOSiR.

Wygrywa osoba, która jako pierwsza wrzuci komentarz W FORMIE FILMU (trwającego min. 30 sek.), na którym będzie widać ww. sytuację. Uwaga!!! Komentarz należy umieścić pod naszym konkursowym postem na OSP KSRG Tuchów 
Comments are Closed