„JERZYK+” i „JERZYKI NA SWOIM” CZYLI … DEWELOPERKA PO TUCHOWSKU

Niespodziewanie rozrasta się oferta i poszerza działalność prowadzona przez naszych strażaków. We współpracy z Urzędem Miejskim w Tuchowie oraz tuchowskim Domem Kultury, w pobliżu miejsc umożliwiających w okresie letnim zabawę lub rozrywkę czyli ogólnodostępnych dla mieszkańców, powstają kolejne osiedla mieszkaniowe. Jak widać tuchowska strażacko-kulturalno-samorządowa „deweloperka” trwa i mamy nadzieję, że spotka się ona z zainteresowaniem adresatów naszej wspólnej oferty oraz naśladownictwem ze strony mieszkańców gminy. Co oferujemy?

Darmowy wynajem sezonowy jednorodzinnych budek lęgowo-mieszkalnych w zabudowie od 3 do 10 rodzinnej, miłe i sympatyczne towarzystwo Tuchowian, rodzinną i przyjacielską atmosferę. A nasze oczekiwania? Sezonowa pomoc w zwalczaniu plag komarów … ot tylko i aż tyle.  

Kilka dni temu informowaliśmy, że na tuchowskiej hali MOSiR zawisły budki dla jerzyków. Tym razem kolejne osiedle składające się z 3 nieruchomości, realizowane w ramach tuchowskich programów: „JERZYK+” i „JERZYKI NA SWOIM”, powstało, a w zasadzie zawisło we wtorkowe popołudnie (20.04) na północnej ścianie tuchowskiego Domu Kultury. Dzięki temu kolejne ptasie rodziny będą mogły zamieszkać w centrum Tuchowa a nasi strażacy mogli znowu poćwiczyć.  

Gdyby ktoś był zainteresowany zakupem budek dla jerzyków to serdecznie zapraszamy do KULTURALNEGO KRAMU prowadzonego przez Dom Kultury w Tuchowie, który od kilku dni posiada w swoje ofercie takie właśnie budki, dzięki czemu stał się niejako „tuchowskim dealerem” tego typu ptasich nieruchomości.

 
Comments are Closed