PRZYPOMINAMY I ZACHĘCAMY

W ramach działań informacyjnych oraz prewencyjnych tuchowscy strażacy wyszli z inicjatywą przygotowania krótkiego spotu przypominającego o konieczności zakrywania nosa i ust oraz zachęcającego do noszenia maseczek w związku z obowiązkiem, który w naszym kraju będzie obowiązywał w miejscach publicznych od najbliższego czwartku tj. 16 kwietnia.

Na nasze zaproszenie pozytywnie odpowiedzieli: Komenda Miejska Policji w Tarnowie, Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie, Małopolska Kolumna Transportu Sanitarnego w Tarnowie Sp. z o.o. Dzięki temu w spocie, oprócz strażaków, udział wzięli funkcjonariusze komisariatu policji w Tuchowie, ratownicy ze Stacji Pogotowia Ratunkowego – Filia w Tuchowie oraz ratownicy z MKTS w Tarnowie. Naszą akcję wsparła Gmina Tuchów, która kilka tygodni temu przekazała ratownikom, policjantom i strażakom maseczki uszyte podczas akcji w marcu i kwietniu. Zapraszamy do obejrzenia materiału a od jutra do zakrywania nosa i ust w miejscach publicznych.
Comments are Closed