KOLEJNY TRANSPORT DOTARŁ DO DOMU POGODNEJ JESIENI W TUCHOWIE

W czwartkowy (18.06) poranek drugi raz w tym miesiącu wyjechaliśmy samochodem SLRR (Ford Transit) do Krakowa by z magazynu Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego odebrać środki ochrony osobistej oraz płyny do dezynfekcji przeznaczone dla Domu Pogodnej Jesieni w Tuchowie.

W dzisiejszym transporcie dla tuchowskiej placówki, w której od kilkunastu dni toczy się walka o zdrowie i życie pensjonariuszy, sióstr oraz wolontariuszy, przywieźliśmy: 1000 szt. osłon na buty, 200 przyłbic, 400 par rękawic, 600 szt. chirurgicznych maseczek włókninowych, 10000 par rękawiczek nitrylowych, 400 półmasek FFP3, 1600 szt. maseczek chirurgicznych, 500 fartuchów flizelinowych, 250 kombinezonów PRO-TEX oraz 77 pojemników pięciolitrowych płynu do dezynfekcji.

Wspólnie z dzisiejszą dostawą z Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego dostarczyliśmy także płyny do dezynfekcji przekazane wczoraj przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie.
Comments are Closed