COVID-19 DZIAŁAŃ CIĄG DALSZY

Ze sporym odzewem spotkała się akcja zbierania darów dla Domu Pogodnej Jesieni w Tuchowie zorganizowana w Urzędzie Miejskim w Tuchowie. Do specjalnie przygotowanego namiotu na dziedzińcu tuchowskiego ratusza we środę i piątek trafiły najbardziej potrzebne w tym momencie produkty, które w piątkowe (12.06) popołudnie dostarczyliśmy do placówki sióstr ze Zgromadzenia św. Józefa.

Transport, który zorganizowaliśmy w piątkowe popołudnie zawierał m.in.
wodę mineralną, maseczki bawełniane, środki czystości, a także kilka tysięcy jednorazowych kubeczków, talerzyków i sztućców. Po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z dyrekcją placówki wszystkie te rzeczy zostały dowiezione przez naszych strażaków z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. W akcji transportu środków wykorzystano samochód SLRR (Ford Transit).
Comments are Closed