#ZakręćDlaPiotrka

Poprzedni challenge zmuszeni byliśmy wykonać w wyjątkowy sposób ze względu na ogniska koronawirusa, które wystąpiły w Tuchowie, ale nie zostaliśmy obojętni i pomoc z naszej jednostki również została przekazana. Tym razem, w bezpieczniejszych już warunkach, chociaż z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, w sobotnie (22.08) upalne popołudnie przystąpiliśmy do realizacji kolejnego wyzwania sprawnościowego, którego pomysłodawcą w tym przypadku jest TS Tuchovia. Tym razem czekał na nas challenge #ZakręćDlaPiotrka, do którego zostaliśmy nominowani przez Krzyśka Ropskiego pochodzącego z Burzyna, który obecnie reprezentuje barwy klubu piłkarskiego „MOTOR” Lublin. Zadanie zostało wykonane w sposób zgodny z charakterem i specyfiką naszej  służby.

A oto jak wyglądało wykonanie przez nas wyzwania: OSP KSRG Tuchów – #ZakręćDlaPiotrka

Zadanie wykonane, wpłata od nas jest już na koncie akcji. Piotrkowi życzymy dużo zdrowia, cierpliwości oraz wytrwałości a także zdobycia upragnionego handbike i dzięki temu realizacji swoich marzeń.

Zgodnie z obowiązującymi zasadami i nominacjami, nasze wędrują do:

Klub sportowy: „Biała” Lubaszowa,

Instytucja: OSP KSRG Ryglice,