SZLACHETNA PACZKA

Przez ostatnie kilkanaście dni aż do finałowego weekendu (12 i 13 grudnia), w Domu Strażaka gościliśmy sztab Szlachetnej Paczki dla rejonu Tuchów. Podobnie jak w ubiegłym roku nieodpłatne udostępnienie naszych pomieszczeń to nie jedyna forma włączenia się przez naszą jednostkę w akcję.  Podobnie jak w ubiegłym roku, w sobotę oraz niedzielę nasi druhowie czynnie włączyli się w transport paczek dla rodzin, które zostały wybrane podczas tegorocznej edycji. Odwiedzając wspólnie z darczyńcami, członkami sztabu kolejne rodziny mogliśmy na własne oczy zobaczyć prawdziwą i szczerą radość obdarowywanych rodzin ale mogliśmy również poczuć ogromną satysfakcję, że uczestniczymy w czymś naprawdę ważnym i potrzebnym. Z tego miejsca, na ręce lidera tuchowskiego sztabu – pani Marzenie składamy serdeczne podziękowania wszystkim członkom sztabu za miłą atmosferę oraz możliwość współpracy.