DWIE INTERWENCJE W SOBOTNIE POPOŁUDNIE

W kolejny weekend odnotowujemy dwie interwencje, tym razem jednak obie z nich podjęliśmy w sobotnie popołudnie tj. 16 maja br.

Do pierwszego zdarzenia zostaliśmy zadysponowani o godzinie 13:56 a powodem naszej interwencji było zdarzenie drogowe z udziałem motocyklisty oraz kierującego samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu drogi 977 z drogą powiatową z Tuchowa do Burzyna. W działaniach uczestniczyli także strażacy PSP z Siedlisk oraz policja i ZRM. 

Informację o kolejnym zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 16:19. Tym razem powodem naszej interwencji była plama substancji ropopochodnej na skrzyżowaniu ul. Tarnowskiej i ul. Przedmieście Górne. W działaniach, trwających niespełna dwa kwadranse, uczestniczył sześcioosobowy zastęp z samochodem GBART (Man) oraz patrol policji.
Comments are Closed