BO POMAGANIE MAMY WE KRWI!!! WPŁACAMY I ZACHĘCAMY!!!

Zawsze, gdy prosiliśmy naszych mieszkańców o wsparcie – takowe otrzymywaliśmy. Od dziesięcioleci jako tuchowscy strażacy możemy liczyć na naszych mieszkańców podczas corocznych odwiedzin z kalendarzami. Dodatkowo, od kilku lat to także wsparcie w przekazywanym nam 1% podatku. Od wielu lat spotykamy się także z czymś, czego nie da się przeliczyć na żadne pieniądze czyli z wielką życzliwością, sympatią i dobrym słowem ze strony naszych mieszkańców.

W sytuacji, gdy w polskich szpitalach trwa prawdziwa wojna i walka ze śmiertelnym koronawirusem podjęliśmy decyzję o wsparciu kwotą 5.000,00 zł inicjatywy zakupu respiratora dla Centrum Zdrowia Tuchów. W ten sposób chcemy niejako podziękować naszym mieszkańcom i w ten symboliczny sposób pomóc wszystkim, którzy kiedykolwiek i w jakichkolwiek okolicznościach będą musieli z tego urządzenia korzystać jako pacjenci tuchowskiego szpitala.
Nas – tuchowskich strażaków nie trzeba przekonywać jak ważny jest najlepszy sprzęt by móc skutecznie nieść pomoc, nas nie trzeba przekonywać, że należy i warto pomagać.

Życzymy wszystkim ZDROWIA i szybkiego powrotu do normalności, za którą wszyscy już tęsknimy. Pamiętajmy, że dobro, chociażby najmniejsze ale zawsze wraca, dlatego serdecznie zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy a może dzięki naszej wspólnej mobilizacji uda się kupić nie tylko czwarty ale i ten piąty brakujący respirator. Nasz przelew już w wirtualnej drodze do celu …